Twój niepowtarzalny sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i zarazem pełne zaawansowanych funkcji. Wszystko dlatego, żeby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb osób, planujących rozpocząć sprzedaż przez Internet. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, także do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to zaledwie część świadczonych przez nas usług.

Według zebranych przez nas danych, używanie stworzonych przez naszych specjalistów rozwiązań pozwala firmie oszczędzić 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dopasowany do Twoich wymagań. Ponadto masz okazję wypróbowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz marzysz, by połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To świetne wyjście, gdy chcesz dorobić do wynagrodzenia, ale także przetestować plan na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę www, aby uzyskać znacznie więcej szczegółów.